אודות האגודה

האגודה פועלת באופן רציף בכל ימות השנה לשמירה על האינטרסים של הסטודנטים במכללה האקדמית בית ברל החברים באגודה.

אגודת הסטודנטים נותנת מענה הוליסטי ושלם לסטודנטים ומסייעת להם בכל תחומי חייהם, החל מהתחום האקדמי, דרך פעילויות חברתיות ותרבותיות ועד לרווחתו האישית והכלכלית של כל סטודנט.

אגודת הסטודנטים בבית ברל היא אגודת סטודנטים במכללה לחינוך ומורכבת בעיקרה מאנשי חינוך ועל כן פועלת היא בתחום החינוך ברמה האזורית והלאומית כאחד ומעודדת את הסטודנטים לקחת חלק פעיל ולהשפיע על המדינה בה אנו חיים בתחום זה ובאחרים.

האגודה הייתה פעילה עיקרית במאבקים חברתיים רבים כולל מחאת קיץ 2011, מאבק למען תנאי מורי המורים במכללות לחינוך, מאבק מורי הקבלן ועוד…

אגודת הסטודנטים בבית ברל פועלת בתוך קמפוס רב תרבותי ושמה לה דגש על קידום קבלת ה-"אחר", פיתוח דו שיח ומתן כבוד לכל אדם באשר הוא אדם.

חלק ארי בתפקיד האגודה הוא בפיתוח ותמיכה ביוזמות סטודנטיאליות, החל מיוזמות מקומיות ועד יוזמות חברתיות.

אגודת הסטודנטים שומרת על יחסים טובים וקרובים עם סגל המכללה והנהלתה וכמובן עם עובדי והנהלת קרן ברל כצנלסון וביחד פועלים לשיפור התנאים בקמפוס באופן מתמיד.

כל סטודנט במכללה האקדמית בית ברל הוא חבר באגודת הסטודנטים ועל כן רשאי להתמודד בבחירות למועצת האגודה והנהלת האגודה וכמובן להתמודד על אחד מהתפקידים החשובים והנחשבים בצוות הפעילים של האגודה, החל מראש מחלקה ועד לרכז תחום.

אגודת הסטודנטים במהלך מתמיד של שיפור והתחזקות וכל הצעה לשיפור או לשימור מקבלות יחס רציני ומעמיק.