שאלות נפוצות

האתר פתוח במלואו רק לסטודנטים חברי האגודה, באמצעות התחברות עם שם משתמש וסיסמה תוכלו לראות את כלל התכנים המופיעים באתר.

האגודה נמצאת באזור הדס במבנה 521 ליד חנייה 2.

לשירותך רכז מעונות שישמח לענות לכם על כל שאלה ולעזור בכל בעיה (לשים קישור לעמוד צור קשר).

בנוסף ישנו מועדון הסטודנטים "ברלה" הממוקם באזור דקל בו תוכלו לשבת להירגע לצפות בסרטים, לשחק במשחקי קופסה וגם סתם לנוח. תוכלו להשתתף בערבי קונספט שונים ולהגיע לארוחות חג וארוחות שישי. תקבלו מנוי חנייה בחינם ובכל חודש מדבקות חנייה לאורחים שמגיעים אליכם.
תוכלו לכבס ולייבש את הבגדים במחירים מוזלים במכסה שממוקמת באזור הדס. כדי להישאר מחוברים לרשותכם קבוצת וואטספ וקבוצת פייסבוק המיועדות לדיירים.

ניתן למצוא עבודות בתחומים שונים דרך דף הדרושים שלנו (לשים קישור לעמוד באתר) ודרך לוח הדרושים של האגודה בפייסבוק.

תפקידים אלו הינם תפקידי ההנהלה של אגודת הסטודנטים/ות והם נבחרים בבחירות על ידי מועצת הסטודנטים אשר מורכבת מנציגי הפקולטות והשנתונים השונים. כדי להתמודד לתפקידי הנהלה יש לבצע תפקיד של שנה באגודה או במועצה.

האגודה הינה עמותה ולכן אינה מרוויחה כסף. כל ההכנסות של האגודה מתועלות לטובת רווחת הסטודנטים והסטודנטיות של המכללה.

לאחר ששלחתם מייל עם הפרטים והתמונה שלכם בתחילת השנה תוכלו לבוא לקחת את הכרטיס ממשרדי האגודה.

כדי להנפיק כרטיס סטודנט עליך לשלוח למייל האגודה (לכתוב את המייל) את השם המלא, ת"ז ותמונה. לאחר מספר ימים תקבלו מייל בחזרה שהכרטיס שלך מוכן ותוכל/י להגיע לקחת אותו. *הכרטיס מגיע לך ללא תשלום נוסף.

אין צורך להוציא כרטיס חדש, עליך להגיע למשרדי האגודה ולקבל מדבקת תיקוף לשנת הלימודים הנוכחית. אם איבדת את כרטיס הסטודנט עליך לשלוח מייל למזכירות האגודה דרך עמוד צור קשר את השם המלא, ת"ז ותמונה ולציין באיזה שנה אתם לומדים.
*
הנפקת כרטיס סטודנט חדש לסטודנטים משנה ב' ומעלה הינה בעלות של 10 שקלים.

ברחבי המכללה יש מספר מקומות בהם ניתן לאכוליש נקודות מכירה של עלית באזורים שונים במכללה שאפשר להתפנק בהם בקפה מאפה, כריכים וסלטים שונים.  בנוסף, מול הספרייה המרכזית ישנה הקפיטריה המרכזית בה אתם יכולים להתפנק גם בארוחות מלאות ומזינות במחירים שווים לסטודנטים. לבסוף יש לכם את "אמיגוס" ליד חניה מספר 2 המספקת מצרכי מזון בסיסיים וארוחות שונות.

המלא. הסתבכת? אנחנו נעזור לך!

אחת ההטבות השוות ביותר היא קבלת אופיס 365 חינם עד חמישה מכשירים שונים. את האופיס ניתן להוריד בקלות דרך פורטל המכללה. יש להכנס לפורטל הסטודנטים, ללחוץ על דוא"ל/ שירותי ענן ושם להתקין את האופיס המלא. הסתבכת? אנחנו נעזור לך!

כן! ניתן לשנות את מערכת השעות עד סוף השבועיים הראשונים של הסמסטר, תקף גם לסמסטר א' וגם לסמסטר ב'. ניתן לעשות זאת באותה הדרך בה בניתם את המערכת בהתחלה. נכנסים לפורטלמידע אישירישום לקורסים. לא מצאת פתרון? ניתן לפנות למזכירות האקדמיות של הפקולטה הרלוונטית.

מדור שכר לימוד ממקום באזור דקל מבנה 421. ניתן גם להתקשר אליהם למספר 09-7478748 (שלוחה 2), לפנות במייל- sachal@beitberl.ac.il או באמצעות הטופס הממוחשב בפורטל.

ניתן לרכוש מנוי באופן מקוון בקישור http://berl-mg.co.il/

ניתן לפנות גם לטוהר שאחראית על החנייה:

טלפון : 09-8866854 / 055-9828405
דוא"ל: rafi@berl-k.org.il

דמי רווחה הינם חלק מהאגרות שאנחנו משלמים לטובת הקיום הסדיר של הלימודים. דמי הרווחה חוזרים לסטודנטים על ידי פעילויות האגודה.

כדי לקבל את  שירותי האגודה, ההטבות והמתנות השונות של האגודה עליך לשלם את דמי הרווחה.
לכלל השירותים שאותם מספקת האגודה לחץ כאן

ניתן לבטל את דמי הרווחה שבועיים מתחילת הלימודים בלבד, באמצעות מילוי טופס. חשוב לנו להגיד שמי שלא משלם את דמי הרווחה לא זכאי לשום שירות שהאגודה נותנת ועל כל שירות ייגבה תשלום נוסף.

צרו קשר

שאל/י אותנו

לא קיבלת תשובה ?

שאלו אותנו !
אולי כדאי לדבר עם צוות שלנו?