אודות האגודה

תפקידה של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות הוא להוות בית לסטודנט, אוזן קשבת ולפעול למתן מענה לזכויות וצרכים בתחומי הרווחה, האקדמיה ויצירת סביבה של תרבות והווי בקמפוס.  באגודה קיימות מחלקות שונות, המטפלות במגוון תחומים ואנו עושים את מרב המאמצים לתת לכל אחת ואחד את המענה הראוי.

עמותה

עמותה רשומה הפועלת כ”מוסד ללא כוונת רווח” (מלכ”ר), על פי חוק העמותות.

גוף יציג

מטרת האגודה היא להוות גוף יציג עבור כל הסטודנטים הלומדים במכללה.

תדמית הסטודנט

האגודה פועלת לשמירת תדמיתן ותדמיתם של הסטודנטיות והסטודנטים כאנשי ונשות חינוך, מעמדם ועצמאותם בקמפוס ומחוצה לו.

דבר היו"ר

סטודנטיות יקרות וסטודנטים יקרים,

המטרה החשובה ביותר שלי ושל אגודת הסטודנטיות והסטודנטים לשנה הקרובה, הינה החייאה מחודשת של ההוואי במכללת בית ברל ושל החוויה הסטודנטיאלית, שנפגעה באופן מהותי בעקבות מגפת הקורונה. יחד עם אנשי הצוות המסורים של האגודה, אפעל במלוא המרץ כדי לדאוג שחוויית הלימודים שלכן ושלכם תהיה טובה, משמעותית ומהנה.

אגודת הסטודנטיות והסטודנטים מאמינה בשוויון ובערכים של סולידריות בחברה הישראלית, וככזו, תקדם פעילויות העוסקות בנושאים כמו להט"ב, מעמד האישה, שילוב בעלי מוגבלויות ועוד. כמו כן, האגודה שמה לעצמה למטרה לעשות מעבר להתנהלות ירוקה וידידודית לסביבה, וליזום פעילויות הקשורות באקלים ובקיימות.

אני מברכת אתכן ואתכם על הבחירה להיות נשות ואנשי חינוך – בחירה חשובה מאין כמותה. עלינו מוטלת החובה – וגם הזכות – להוביל את הדורות הבאים של החברה הישראלית קדימה לעבר עתיד בהיר יותר.

אגודת הסטודנטיות היא שלכן ובשבילכן. אתן ואתם הסיבה וההצדקה לקיומה של האגודה, וכל מה שאנחנו עושים, אנחנו עושים למענכן. אני מזמינה אתכם ואתכן לפנות אליי ולשאר אנשי צוות האגודה בכל צורך, דבר ועניין.

שלכן ושלכם,

ענת גלפמן

מטרות האגודה

המתחיל – מסיים. האגודה תהווה גוף המסייע לסטודנטים והסטודנטיות להתמודד עם הלימודים באקדמיה.
פניות ללמידה ולהתפתחות- האגודה תפעל למען רווחת הסטודנטים ותיתן מענה בתחומי הרווחה, תעסוקה, הווי ותרבות.
‏יצירת אנשי חינוך ואומנות מעורבים בחברה – האגודה תעודד את חבריה להיות מעורבים ומשפיעים בחברה הסובבת אותם כראוי לאנשי חינוך ורוח.
מודעות לעשייה- האגודה תפעל למיצובה כגוף תומך תוך חיזוק ושיפור מודעות הסטודנטים והסטודנטיות לפועלה ועשייתה.
‏אוזן קשבת ומתן שירות.

מועצת הסטודנטים

המועצה הינה הגוף המפקח על האגודה. בראש המועצה נמצא הוועד המנהל והוא מהווה גוף פיקוח ובקרה על התנהלות האגודה. כל סטודנט או סטודנטית רשאים להיבחר למועצה במהלך הבחירות השנתיות. 

 

סגל האגודה